Klimanist İklimlendirme | Yenilikçi İklimlendirme ve Klima Sistemleri

Hikayemiz

Hikayemiz

Kişi ve Kurumların ihtiyaçlarını karşılamak ve iyi bir hizmet sağlamak amacıyla çıktığımız bu yolda, üstün hizmet ve üstün kalite anlayışı müşterilerimize hizmetlerimizi sunduk ve sunmaya devam edeceğiz.

Şirketimiz kurulduğu andan itibaren misyon ve ilkelerine sadık kalarak; müşterilerimize üstün hizmet sunmak, güvenliği ön planda tutmak, çalışanlarımız için fırsatlar yaratmak, olağanüstü işler sunmak, yeniliği teşvik etmek, dürüstlükle hareket ederek gücümüze güç katmaya devam ediyoruz. Bu ilkeler bizi şirket olarak tek bir çatı altında topluyor ve işimize her yönü ile rehberlik ediyor.

Bizler, sorunlarınıza yenilikçi çözümler geliştirmek ve uygulamak için müşteriler, topluluklar ve meslektaşlarla çalışan yerel bir uzman ağıyız.

1988
YIL

Şirketimiz Kuruldu

….. Yılı ile birlikte kişi ve kurumlarının ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile klimanist.com çatısı altında bulundurduğumuz nitelikli çalışma arkadaşlarımız ile birlikte şirketimiz kuruldu.

1998
YIL

İlk Kabul

Klimanist.com kuruluşu ile birlikte yarattığı güvenilir imaj ile birlikte ilk müşterisini kazandı. Nitelikli ekibi ile birlikte tamamladığı ilk tecrübesinin ardından bundan sonrasında da klimanist.com emin adımlarla büyümeye ve hizmetlerini sunmaya devam edecekti.

1990
YIL

PERSONEL 50 ÇALIŞAN OLDU

Müşterilerinin sadakatini ve desteğini arkasına alan Klimanis.com hızla büyüyerek ekibini ve nitelikli eleman sayısını arttırarak kısa sürede 50 personele ulaştı.

2001
YIL

SEKTÖRDE LİDER OLUR

Klimanist.com sağladığı güven ve kaliteli imaj sayesinde müşteri memnuniyetini arttırarak sektöründe lider konumuna gelir.

2008
YIL

Türkiye’de 20 Yeni Servisi Sizler İçin Açtık

Müşterilerimizin ihtiyaç ve taleplerini hızla karşılamak adına tüm Türkiye’de nitelikli elemanlarını içinde barındıran 20 yeni yetkili servisi hizmetinize sunduk