Klimanist İklimlendirme | Yenilikçi İklimlendirme ve Klima Sistemleri

PROJELENDİRME ve DANIŞMANLIK

Projelendirme ve Danışmanlık Hizmeti

Projelendirme Hizmeti

Projelendirme ve Danışmanlık hizmetinde Klimanist olarak, bireysel ve kurumsal Projeniz mühendislerimiz tarafından inceledikten sonra size en uygun olabilecek cihaz seçimleri yapılmaktadır. Cihaz seçimlerinin ardından bütçe ve danışmanlık çalışmaları yapılarak tarafınıza uygun bütçeli cihazlar sunulmaktadır. Eğer Bireysel ve Kurumsal Projeniz yok ise işlerinde uzman mühendis ekip arkadaşlarımız sayesinde kurumlarınıza ve binalarınıza keşif talep edilebilir projelendirme hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Danışmanlık Hizmeti

İklimlendirme Sistemleri, proje ve danışmanlık hizmetimizde ise siz müşterilerimize sağladığımız ayrıcalıklardan biri de bütçenize uygun sistemlerin teklifi, temini ve montajını hızlı ve uygun bir şekilde sağlıyoruz. İşletmenize veya bireysel evlerinizde iklimlendirme, yeni nesil ısı sistemlerine ihtiyacınız olması durumunda Klimanist olarak bu yükü sırtınızdan alıyoruz.

Bütçenize uygun bireysel ve kurumsal soğutma ve ısıtma sistemlerinin keşfi, temini ve bunun yanı sıra projelerinizin düzenlenmesi ve projelerinizin aslına uygun halde tekrardan hazırlanmasını sağlıyoruz. Projelendirme ve Danışmanlık anlamında, elinizde olan projenize uygun çözümler, elinizde herhangi bir proje yok ise bunun temin edilip tarafınıza iletilmesi ve onayınızın ardından projeye ve bütçenize uygun cihazların seçilmesi ve temin edilmesi. Temini gerçekleştikten sonra kurulumlarının yapılması hizmetini kapsamaktadır.

Danışmanlık hizmetimizde ise,  projenize ve bütçenize uygun iklimlendirme sistemlerinin fiyat teklifinin hazırlanması ve bu sistemlerin temin edilmesini kapsamaktadır. Genel olarak Danışmanlık hizmetimize baktığımızda çok kapsamlı gözüküyor olsa bile, sadece sektörümüz ile alakalı danışmanlığı vermekteyiz. Sektörümüzde öncü bir şekilde müşterilerimizin isteklerine hızlı bir şekilde yanıt veriyor, yılların verdiği tecrübe ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla yardımcı olmaktan çekinmiyoruz.

Firmanız ve Bireysel işlemleriniz için Projelendirme  ve Danışmanlık hizmetine ihtiyacınız varsa doğru yerdesiniz. Genel iklimlendirme sistemleri, bireysel ve kurumsal iklimlendirme sistemleri, split ve multisplit klima ihtiyaçlarınız, vrv ve vrf sistemlerinin temini, projelendirmesi ve bakımları konusunda yardımcı olmaktayız. Sizler için ihtiyacınız olan çözümleri sağlıyor ve bu konuda sizlere hem Online olarak hem de yüz yüze destek veriyoruz.

Neden Klimanist?

Bu konuda sektörümüzde bizimle aynı hizmeti veren birden fazla firma bulunmaktadır. Fakat Klimanist olarak, biz her zaman müşterilimizle ikili ilişkilerimizde ve diğer sağladığımız tüm hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti, samimiyet ve kaliteyi ön planda tutmaktayız. Kendi kullanmayacağımız ürünü müşterimize tavsiye etmiyor, kurulumunu dahi yapmıyoruz. Her zaman sektörde öncü ve yenilikçi adımları atmaktan çekinmiyoruz. Bireysel ve Kurumsal işlemlerinizi kendi işimizmiş gibi önemsiyor ve her ufak noktasını bile titizlikle kontrol ediyoruz.

Projelendirme ve Danışmanlık işlemlerimizde ise Projeniz hakkında geniş kapsamlı araştırma, bu proje için ayırdığınız bütçeye önem gösteriyor ve bu bütçeyi aşmamanızı sağlıyoruz. Hem proje teslim aşamasında keşif gezilerini hem de keşif yapıldıktan sonra projenizin hazırlanmasını hızlı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

Projelendirme veya Danışmanlık Hizmetine Neden İhtiyacım var ?

Firmanız veya bireysel işlemleriniz için Projelendirme veya Danışmanlık Hizmetimize ihtiyacınız bulunmaktadır. Çünkü, Klimanist olarak sizlerin isteklerine Kurumsal bir şekilde dönüş yapıyor. İşinde Uzman ekip arkadaşlarımızlar yardımcı oluyoruz. Hepimizin bildiği gibi projelendirme hizmetlerinde kendi alanında uzman kişilerin işlem yapması hem projeniz için hem de kullanım alanlarınızın daha fazla olması açısından önem taşımaktadır. Projelerinizin keşfi, temini, fiyatlandırması ve hayata geçirilmesi noktasında ise kurumsal firmaları tercih etmeniz siz müşterilerimiz için hayati önem taşımaktadır. Gelin beraber bu önem taşıyan maddelere beraber göz atalım;

  • Kurumsal Firmalar ile Çalışmanız Genel Anlamda Hem Zamandan hem de Nakitten Tasarruf Sağlamaktadır.
  • Projelerinizdeki Revizeleri veya değiştirilmesi gereken noktaları anlık olarak değiştirebilirsiniz,
  • Diğer kurum ve kişilere istinaden Fiyat ve Temin Süresinde Değişkenlik gösterebilir,
  • İşçilik ve Kalite Farkı Gözle görülebilir şekilde fark etmektedir,
  • Projelendirme ve Danışmanlık hizmetlerinde genellikle kişiler ile sıkıntı yaşayan firmaların dile getirdikleri husus şu;
  • Zamanında Yetiştirilmeyen Projeler,
  • Verilen Sözlerin Yerine Getirilmesi,
  • Teslim Edilen projenin öz verisiz hazırlanması,
  • Proje detaylarının bahsettiklerinden farklı olması gibi bir çok problem yaşamaktadırlar.

 

Klimanist olarak sektördeki bu problemlerin farkındayız ve müşterilerimize 365 gün hizmet vermekteyiz. Siz de bireysel ve kurumsal iklimlendirme çözümleri için danışmanlık veren bir firma arıyorsanız. Hemen bizimle iletişime geçebilir online olarak detaylı bilgi alabilirsiniz.