Klimanist İklimlendirme | Yenilikçi İklimlendirme ve Klima Sistemleri

SATIŞ ve SATIŞ SONRASI DESTEK

Satış ve Satış Sonrası Destek her sektörde müşteri memnuniyeti açısından verilmesi gereken hizmetlerden biridir. Bizde Klimanist olarak müşterilerimize satış ve satış sonrası destek konularında hizmet vermekteyiz.

Bizim için kalite bitiş çizgisi olmayan bir yarıştır…

Klimanist, “kalite odaklı” hizmet prensibini “müşteri odaklı” satış ile devam ettiren ve “müşteri memnuniyeti” ilkesi ile satış öncesi ve sonrası hizmet veren sektöründe öncü  bir firmadır.
Satış öncesi destek

Öncelikle Klimanist  hizmet anlayışı ile, satış öncesi destek konusunda müşterilerine ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda çözüm sunmaktadır. İklimlendirme sektöründe gelişen ve değişen koşullar doğrultusunda ürün ve hizmet anlamında destek oldukça önemli bir yere sahiptir. Satış öncesi destek veren firmamız için en önemli odak noktası, müşteri taleplerini doğru anlamak, doğru sistem tercihini ile müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Satış sonrası destek

Klimanist İklimlendirme olarak hizmet anlayışı ile satış sonrası destek konusunda da müşterilerinin talep ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayız. Hizmet anlayışımız ve müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem doğrultusunda satış sonrası destek oldukça önemli bir yere sahiptir. Klimanist, satış sonrasında yetkin teknik kadrosu ile Keşif, Projelendirme, Kurulum, Bakım & Teknik Servis ve Teknik Eğitim hizmeti sağlayarak müşteri taleplerine hızlı, güvenilir, doğru çözümler sunar.

Satış Hizmeti

Kurumsal ve bireysel ürün satış ve tedarik hizmeti ile müşterilerimizin  ihtiyacına yönelik, fiyat ve performansa göre en uygun seçenekleri sunarak satış desteği sağlıyoruz. Şirketlerin kısa ve uzun vadeli ihtiyaçlarını belirleyip bu ihtiyaçları karşılayacak çözümleri bir araya getirir. Bireysel müşterilerimizin ise kişisel tercihlerine öncelik tanıyor ve buna göre hareket ediyoruz. Bunu yaparken günümüzün rekabetçi ve kısıtlı bütçe imkanlarını göz önünde tutarak müşterilerimize en yüksek fayda ve verimlilik sağlayan cihazları sunuyoruz.

Satış Sonrası Destek Hizmeti

Hızlı bir şekilde değişen ve gelişen satış hizmetlerinde müşterilerle iletişimin en önemli kurallarından birisi müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Memnuniyetin oluşması için ise müşterilere sunulacak hizmetlerin sonrasında ihtiyaç duyabilecekleri desteğin sağlanması gereklidir. Bu destekleri sağlayabilmek için Klimanist olarak, Satış Sonrası Destek Hizmetimizi müşterilerimize vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetin içerisinde yer alan detaylara bakacak olursak, Satış kısmında ürünün temini başta olmak üzere diğer bütün taleplerinizi karşılayarak tarfınıza en hızlı ve doğru çözümleri sunmaya çalışmaktayız. 

Satış gerçekleştikten sonra genelde iletişime geçen müşterilerimiz cihazları ile ilgili olumlu ve olumsuz dönüşleri iletmek isterler. Klimanist olarak Satış Sonrası Destek Hizmetimiz ile kafanızdaki soru işaretlerini cevapsız bırakmıyoruz. Satış ve kurulum işlemleri bittikten sonra sizinle iletişim halinde kalmaya dilerseniz periyodik bakımlarınızı yapıyoruz. Satış ve Satıştan sonra doğan tüm problemleri hızlı bir şekilde çözüme kavuştururken, profesyonel ekip arkadaşlarımız sizlere daha iyi bir şekilde yardımcı oluyorlar.

Satılan ürün ya da hizmetin kalitesinin yanında, sonrasında sunulacak desteğin de kaliteli olması müşterilerimiz tarafından sürekliliğin sağlanması ve bize olan güven ve sadakatlerinin artması anlamına gelmektedir. Sektörde yıllardır hizmet verdiğimiz  Memnun müşterilerimiz ile beraber bizimle yeni taşınan müşterilerimize ise memnuniyet garantisi veriyoruz. Satış Sonrası Destek Hizmeti çalışmalarımız ile müşterilere doğru ve hızlı dönüşleri sağlarken sektörümüzde yaptığımız işi önemsediğimiz anlamına gelmektedir.

Klimanist İklimlendirme olarak müşterilerimize sağladığımız ürünlerin ve verdiğimiz hizmetlerin maksimum verimde kullanabilmesi uzun vadede maliyeti en asgari derecede olabilmesi için Satış sonrası Destek hizmeti sunmaktayız. Bu hizmetin yanı sıra Arıza Tespiti, Periyodik Bakım Hizmeti, Kurumsal ve Bireysel İklimlendirme sistemleri konusunda yardımcı olmaktayız.